Menu Zamknij

XXIV Zlot Hufca Poznań-Wilda

Zakończył się XXIV Zlot Hufca Poznań-Wilda zorganizowany w terminie 18 – 20 maja 2012 w Murowanej Goślinie przez 18 PDHw.

Zlot mimo skromnej frekwencji należał do udanych dzięki rewelacyjnej pogodzie i zróżnicowanym konkurencjom.

Pierwsze miejsce zajęła 92 PDH, drugie 8 PDH a trzecie 73 PDH. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody w postaci lamp diodowych i książek. Pierwsze miejsce zostało nagrodzone dodatkowo hamakiem, a drugie obszerną torbą na apteczkę drużyny. Patrole poza podium otrzymały najnowsze poradniki harcerskie.

Rywalizacja była bardzo wyrównana: procentowa różnica ilości punktów jakie uzyskały patrole nagrodzone podium nie przekroczyła 4%, a różnica punktów pośród wszystkich patroli biorących udział w zlocie – nie przekroczyła 20%. Dodatkowe wyróżnienia otrzymały: 92 PDH za najlepszą artystyczną interpretację hasła „ZHP doda Ci Skrzydeł” i 8 PDH za przygotowanie ciekawej gry zespołowej.

18PDHw PRETORIA serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pomogli przy organizacji zlotu!

Czuwaj!
phm Jędrzej Skoryna

Zdjęcia ze zlotu dostępne są TUTAJ (zdj. dh. Boryny) i TUTAJ (zdj. dh. Marty)