Menu Zamknij

Baza Obozowa KAPLIN

 

Nasza baza

„Harce to radosna gra na łonie natury, gdzie mężczyźni z duszą chłopca idą razem z chłopcami na poszukiwanie przygody. Przyniosą stamtąd zdrowie i szczęście, zręczność i zaradność.”

– Robert Baden-Powell

Baza Obozowa w Kaplinie to idealne miejsce na pracę i zabawę na łonie pięknej przyrody.

 

 Aktualności

Cover for Baza obozowa Hufca ZHP Poznań - Wilda w Kaplinie
1,051
Baza obozowa Hufca ZHP Poznań - Wilda w Kaplinie

Baza obozowa Hufca ZHP Poznań – Wilda w Kaplinie

Baza Obozowa Hufca ZHP Poznań – Wilda w Kaplinie

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException
A co to się dzieje na naszej Bazie? 🤩W poniedziałek 25.07 naszą Bazę odwiedził Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu razem z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie i Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie! 🚒🚓Nasz Hufiec umożliwił im realizację akcji „Kręci nas bezpieczeństwo” poprzez udostępnienie naszej Bazy Obozowej, na której obecnie odbywa się HAL, dzięki czemu uczestnicy obozów mogli wziąć udział w ciekawych zajęciach! 🧐📑Okręgowy Inspektorat Pracy przygotował zajęcia, na których młode osoby wchodzące w rynek pracy zostały zapoznane z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi zawierania umów o pracę, zasad wynagradzania, ogólnego bezpieczeństwa w pracy, bezpieczeństwo podczas pobytu na wsi w szczególności w obecnym sezonie zbiorów. 🩹Straż pożarna opowiedziała o zasadach udzielania pierwszej pomocy i bezpieczeństwa pożarowego🏊‍♀️Policja przeprowadziła spotkanie na temat bezpieczeństwa nad wodą podczas wypoczynku zorganizowanych grupCieszymy się, że to właśnie na naszej Bazie nasi uczestnicy mogą rozwijać swoją wiedzę. Dziękujemy za przybycie! 👋www.gov.pl/web/kppsp-miedzychod/aktualnosci See MoreSee Less
View on Facebook
Chociaż nasz Referat Kwatermistrzowski poznał go już dobrze to teraz czas na Was! 📣Przedstawiamy wam samochód, który towarzyszył naszej Bazie podczas tegorocznych obozów, wcześniej zwiedził Kaplin już kilka razy, a wiele takich podróży jest jeszcze przed nim! 🚗❤️Dziękujemy Gmina Międzychód i zachęcamy do zapoznania się z postem 👇😄 See MoreSee Less
View on Facebook
W weekend 10-12 odbył się kolejny biwak roboczy w Kaplinie 🏕Tym razem naszym głównym celem była wiata obok domku która będzie osłoną dla nowego, większego punktu zmywania menażek, którą oczywiście udało nam się postawić! (Wiata została dofinansowana ze środków Rządowego Programu Wsparcia Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2033)W tym czasie obyło się również oficjalne przyjęcie nowych członków referatu kwatermistrzowskiego 🛠Wszystkim obecnym dziękujemy za zaangażowanie oraz dobrą zabawę!💚 See MoreSee Less
View on Facebook
Nareszcie lato! ☀️A lato nasza Baza lubi najbardziej! 😎Jest to czas, kiedy Kaplin odwiedza najwięcej osób ze względu na odbywające się tam obozy 🏕Może mamy tu reprezentantów środowisk, które spędzają w tym roku tutaj #harcerskielato? 🧭Jest jeszcze jedna możliwość na spędzenie czasu latem w Kaplinie! Przypominamy o tym, że zawsze można odwiedzić patelnię, czyli nasze pole namiotowe ⛺️❤️To co z kim widzi się nasza Baza w tym roku? 🤔💚 See MoreSee Less
View on Facebook
Patelnia w Kaplinie to pole namiotowe dla gości i innych osób niebędących uczestnikami obozów⛺️A cennik patelni właśnie został zaktualizowany!W cenie prąd z obciążeniem do 10AKontakt: jan.biber@zhp.net.plZachęcamy do zapoznania się z nim oraz odwiedzenie naszej bazy 💚⚜️ See MoreSee Less
View on Facebook