Harcerski Start 2016!

Wakacje już za nami i nadszedł czas na przygotowanie się do kolejnego Roku Harcerskiego 2016/2017.

Symboliczny Harcerski Start odbył się 13 września w Parku im. Jana Pawła II, gdzie o godzinie 18:00 miała miejsce inauguracyjna Zbiórka Hufca. Uczestniczyło w niej łącznie 190 osób z 19 jednostek.

Podczas zbiórki dh. Adrianna Siuda – za-ca komendanta ds. programowych dokonała podsumowania rankingu rywalizacji gromad i drużyn. Pierwsze trzy miejsca jak zwykle zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, a tegoroczni zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali tradycyjnie przechodnie trofea-statuetki.

Gromady Zuchowe:
I miejsce: 6 WGZ
II miejsce: 1 WGZ
III miejsce: 13 WGZ
Drużyny Harcerskie:
I miejsce: 92 PDH
II miejsce: 74 PDW
III miejsce: 74 PDH

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy!

Na nowy rok zmagań na harcerskim szlaku wszystkim życzymy owocnej pracy i wielu nowych wspaniałych pomysłów!

(zdjęcie grupowe można też pobrać w dziale Do pobrania/Obrazy)