Menu Zamknij

Zostań wolontariuszem na wyjątkowym konkursie kreatywności – Eliminacjach Regionalnych Odysei Umysłu w Poznaniu

Odyseja Umysłu to międzynarodowy konkurs edukacyjny, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Celem programu jest rozwijanie w młodych uczestnikach umiejętności innowacyjnego myślenia, rozwiązywania problemów i działania w zespole. Drużyny Odyseuszy przez kilka miesięcy tworzą rozwiązanie wybranego zadania, a efekty swej pracy przedstawiają na scenie podczas dorocznego konkursu. Zaprezentowane pomysły oceniają SĘDZIOWIE, zaś nad właściwym przebiegiem całej imprezy czuwają tzw. SZERYFOWIE. Jedni i drudzy to WOLONTARIUSZE, których właśnie rekrutujemy!

Szukamy osób, które lubią wyzwania i aktywność w grupie, które chcą zrobić coś dobrego dla innych i którym niestraszne są dziecięce buzie. Jeśli szukasz energetyzującego i niebanalnego wolontariatu – zapraszamy! Możesz zrobić coś naprawdę ważnego dla setek dzieciaków – w twórczej i pełnej wigoru atmosferze.

Odwiedź stronę WWW.ODYSEJA.ORG i poczytaj więcej o programie.

A oto krótka instrukcja, jak zostać odysejowym wolontariuszem:

Krok 1: Zgłoś się.
Zarejestruj się w systemie Odyseja Online (http://odyseja.org/online) jako kandydat na Szeryfa.

Info dla Szeryfów: http://odyseja.org/online/szeryfowie_info
Zachęć do tego również jak największą liczbę znajomych, współpracowników lub krewnych. ZGŁOSZENIA SĄ PRZYJMOWANE DO 20 grudnia 2015 r.

Odezwiemy się do Ciebie w dniach 13-15 stycznia 2016 r. i zaprosimy na szkolenie.

Krok 2: Weź udział w szkoleniu.
Obowiązkowy kurs trwa jeden cały dzień (sobotę lub niedzielę). Szkolenie jest bezpłatne.

Krok 3: Przybądź na Eliminacje Regionalne.
Staw się punktualnie w wyznaczonym czasie i miejscu (Politechnika Poznańska) – przed Tobą niezapomniana przygoda i ogromna szansa pomocy innym!

Jeśli masz profil na Facebooku dołącz do nas!

Pozytywnej energii i kreatywności jest u nas pod dostatkiem, więc nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś! :)

Pozdrawiamy,
Zespół Organizacyjny Eliminacji Regionalnych Odysei Umysłu
Kontakt do koordynatora wolontariatu:
Tomasz Kroll [tomek.kroll@odyseja.org]