Szlachetna Paczka

SzlachetnaPaczkaZ inicjatywy wędrowników nasz Hufiec postanowił przyłączyć się do projektu SZLACHETNA PACZKA. Akcja polega na przygotowaniu paczek świątecznych dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Paczka oprócz tego, że jest wyjątkowym prezentem świątecznym, ma też „dać kopa” rodzinie i być impulsem do zmiany.

Zachęcamy drużynowych do przeprowadzenia dobrowolnej zbiórki pieniędzy na ten cel w swoich drużynach. Zgromadzone datki zostaną przekazane na zakup SZLACHETNEJ PACZKI od harcerzy lub też, jeśli okażą się zbyt skromne, wspomogą inną Paczkę.

Zbiórka pieniędzy potrwa do 9.12. Tego dnia drużynowi proszeni są o dostarczenie zebranych datków do siedziby hufca, gdzie czeka przygotowana na cel zbiórki specjalna puszka.

Pamiętajcie, liczy się każda złotówka!