Menu Zamknij

Harcerski Start 2011/2012

Zbiórka Hufca 2011We wtorek 13.09.2011 na Łęgach Dębińskich odbyła się zbiórka Hufca w ramach Harcerskiego Startu 2011 / 2012. Na zbiórce stawiło się 134 zuchów, harcerek i harcerzy oraz instruktorów, łącznie z 22 drużyn.

Po powitaniu wszystkich przez dh. komendanta w nowym roku harcerskim ogłoszono wyniki zeszłorocznego rankingu drużyn Hufca. I miejsce wśród gromad zuchowych zdobyła ponownie 5 WGZ, natomiast najlepsza wśród drużyn harcerskich okazała się tym razem 18 PDHż. Gratulujemy!! 
Szczegóły rankingu można obejrzeć w sekcji Ranking Drużyn.

Uczestnicy zbiórki uczcili też minutą ciszy zmarłą 12.09 byłą komendantkę hufca dh. hm. Felicję Halbsguth-Henicz.

Pod koniec zbiórki dh. komendant Andrzej Dyderski podziękował wszystkim za wspólną służbę w związku z kończącą się w tym roku jego ostatnią kadencją na tym stanowisku. W zamian także otrzymał od zebranych podziękowania i okrzyki uznania.

W dziale Do pobrania jest dostępne tradycyjne już ze zbiórki.