Menu Zamknij

PAŹDZIERNIK – nadchodzące wydarzenia

Kiedy na drzewach robi się kolorowo oznacza to tylko jedno – witamy Październik!🍂
A co czeka nas w tym miesiącu? 🧐

Przy szkole podstawowej nr 84 odbywa się właśnie Festyn II szczepu! 💚 Najróżniejsze atrakcje czekają na Was, więc przybywajcie licznie, czekamy na Was! 🤩

Zjazd chorągwi coraz bliżej, a my chcielibyśmy Was zaprosić na spotkania online z delegatami i instruktorami wybierającymi się właśnie na to wydarzenie. Spotkania będą odbywać się 6 i 20 października. ⚜️

Na początku października zapraszamy na Turniej Planszówkowy – Wsiąść do pociągu! 🚞 Na zwycięzców czekają oczywiście nagrody! 🏆
Turniej odbywać się będzie w harcówce na os. Czecha o godzinie 18:30 😉 Zgłoszenia u druhny Kariny Rybak.

W trzecią niedzielę miesiąca, w godzinach 10-16, wszystkich chętnych, byłych i obecnych, instruktorów oraz osoby z otwartymi próbami instruktorskimi zapraszamy do wzięcia udziału w Tramwajowym Rajdzie Instruktorów! 🚋 Zgłaszać się można do 9.10. wypełniając ankietę:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…

Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować do organizatorki rajdu – druhny Moniki Wełnickiej! 😊

W połowie października Komenda Hufca zaprasza naszą kadrę na comiesięczną odprawę o 18 😉 Koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu! 🗓

W październiku ruszają także Wildeckie Herbatki! ☕ Pierwsza odbędzie się już 27.10. O pozostałych będziemy informować Was w następnych postach. 🤫 Wszelkie szczegółowe informacje druhna Dżoana przekaże już niedługo 😉

Ostatni weekend miesiąca = I zjazd kursu zastępowych! Harcerze z całego hufca będą szkolić się w obecności naszej kadry. 😛 Poznają zasady dobrej zbiórki, sposoby na radzenie sobie z problemami, ale na integrację także nie zabraknie miejsca! 🥰

Przez cały październik odbywać się będzie HarcGemela. 💚 Każdy z nas ze swoim zastępem, czy drużyną, może uprzątnąć ze śmieci otoczenie wokół nas w ramach tej akcji.🚮 Szczegóły i zgłoszenia u dh Julii Kasperczak.

Link do wydarzenia:
https://facebook.com/events/s/harcgemela-sprzatanie-swiata/474621811275307/