Menu Zamknij

Wystawa fotograficzna

2 lutego wystartowała wystawa fotograficzna poświęcona historii i współczesnej działalności wildeckiego harcerstwa. Prezentację rozpoczęliśmy w Parafii pw. Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w dniach 02 – 16 lutego. Następnie od 16 lutego do 2 marca wystawa była eksponowana w kościele, w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Dąbrówki 4. Od 2 do 16 marca wystawę można było obejrzeć w Parafii pw. Św. Trójcy na Dębcu przy ul. 28 Czerwca 1956 nr 328. Kolejnym etapem wędrówki naszej wystawy była Parafia pw. Św. Marka Ewangelisty na os. Czecha 110, gdzie można ją było oglądać od 16 marca do 3 kwietnia.

Obecnie rozpoczynamy wędrówkę po szkołach. Na pierwszy ogień poszedł Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 na os. Czecha.

Aktualnie wystawa eksponowana jest od 25 maja w Zespole Szkół nr 5 przy ul. Różanej – terenie działania IV Szczepu. Wystawa ma tam postać przynajmniej do końca maja.

Wystawa ma formę „objazdowa”. Prezentowana będzie w wildeckich parafiach i szkołach. Przedstawia zdjęcia różnych środowisk harcerskich – te archiwalne oraz najnowsze z uwzględnieniem promocji środowiska, które w rejonie danej parafii lub szkoły działa.

Poniżej przygotowaliśmy do pobrania pliki PDF przedstawiające plansze prezentowane na wystawie: