Menu Zamknij

Baza Obozowa KAPLIN

 

Nasza baza

„Harce to radosna gra na łonie natury, gdzie mężczyźni z duszą chłopca idą razem z chłopcami na poszukiwanie przygody. Przyniosą stamtąd zdrowie i szczęście, zręczność i zaradność.”

– Robert Baden-Powell

Baza Obozowa w Kaplinie to idealne miejsce na pracę i zabawę na łonie pięknej przyrody.

 

 Aktualności

Cover for Baza obozowa Hufca ZHP Poznań - Wilda w Kaplinie
952
Baza obozowa Hufca ZHP Poznań - Wilda w Kaplinie

Baza obozowa Hufca ZHP Poznań – Wilda w Kaplinie

Baza Obozowa Hufca ZHP Poznań – Wilda w Kaplinie

Baza Obozowa w Kaplinie szuka osób do pracy na stanowisku ratownika wodnego!Nie trzeba decydować się na cały okres, termin do ustalenia Więcej informacji w grafice 👇Kontakt: jan.biber@zhp.net.plZapraszamy do współpracy oraz zachęcamy do udostępniania!💚 See MoreSee Less
View on Facebook
Tegoroczną majówkę harcerze z naszego hufca spędzili na biwaku majowym w Kaplinie🏕Wspólnymi siłami udało nam się m.in.– odebrać, przejrzeć i przeserwisować pożyczony sprzęt obozowy (kanadyjki, lateksy, koce)– uprzątnąć gruz na terenie miejsca po łączniku– wstawić nowe drzwi do łaźni damskiej– przygotować podłogę w domku do polakierowania– posprzątać kuchnie i umyć sprzęty oraz meble– podłaczyć zmywarkę w kuchni– naprawić spłuczki i syfony w różnych obiektach bazy– posprzątać łaźnie oraz sterownie łaźni– zagrabić kąpielisko– uporządkować klucze w bazie– połatać gdzieniegdzie niebezpieczne dziury w ziemi– przeczyścić rynny na budynkach– naprawić pęknięte rury po zimie w budynku WC– w znacznej większości pokompletować stelaże (maszty, zapałki, śledzie) do namiotów– przeserwisować drzwiczki mebli w kuchni– wiele innych mniejszych bądź większych napraw czy modernizacjiOczywiście nie obyło się bez wieczorów przy ognisku, czy spędzonych wspólnie wolnych chwil!💚Wszystkim, którzy przyjechali serdecznie dziękujemy! Bez was wszystko co dzieje się na bazie nie byłoby możliwe! See MoreSee Less
View on Facebook
W zeszły weekend odbył się pierwszy w tym roku biwak roboczy w Kaplinie! 🏕Podczas niego Referat kwatermistrzowski dołożył starań, aby uruchomić naszą bazę po zimie oraz przeprowadzono kilka prac porządkowych:-włączono instalację wodną-posprzątano magazyn oraz tereny zielone-sprawdzono stan sanitariatówOprócz pracy wszyscy mogli wspólnie odpocząć przy wieczornym ognisku i dyskotece w klimacie studniówkowym 🔥 💃Mamy nadzieję, że zobaczymy się w jeszcze liczniejszym składzie na biwaku majowym!💚💚 See MoreSee Less
View on Facebook
Baza Obozowa Hufca ZHP Poznań-Wilda ma jeszcze wolne terminy! Baza położona jest w Puszczy Noteckiej, około 8 km na północ od Międzychodu, woj. Wielkopolskie. Stanica posiada teren własny o powierzchni aż 6,7 ha, pokryty lasem sosnowym i łąką. Posiadamy też bezpośredni dostęp do malowniczo ulokowanego wśród drzew, jeziora Młyńskiego, którego wody mają I klasę czystości. Przy organizacji obozu baza może zapewnić również niezbędny sprzęt biwakowy (namioty, łóżka polowe, kanadyjki) oraz kajaki. Na bazie jest dostęp do zimnej oraz ciepłej wody bieżącej oraz dostęp do prądu. Stanica posiada murowane sanitariaty, prysznice oraz kuchnię.Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu mailowego jan.biber@zhp.net.pl#kaplin #zhp #zhpwlkp See MoreSee Less
View on Facebook
ZAPRASZAMY NA HAL 2022!Baza Obozowa w Kaplinie to idealne miejsce na pracę i zabawę na łonie pięknej przyrody.Baza Obozowa Hufca ZHP Poznań-Wilda w Kaplinie położona jest w Puszczy Noteckiej, około 8 km na północ od Międzychodu, woj. wielkopolskie.Stanica posiada teren własny o powierzchni aż 6,7 ha, pokryty lasem sosnowym i łąką. Posiadamy też bezpośredni dostęp do malowniczo ulokowanego wśród drzew, niewielkiego j. Młyńskiego, którego wody mają I klasę czystości. Osoby zainteresowany prosimy o kontakt z druhem Janem Biberem pod adresem mailowym: jan.biber@zhp.net.pl#kaplin #zhp #zhpwlkp #zhpwilda See MoreSee Less
View on Facebook