Menu Zamknij

Baza Obozowa KAPLIN

 

Nasza baza

„Harce to radosna gra na łonie natury, gdzie mężczyźni z duszą chłopca idą razem z chłopcami na poszukiwanie przygody. Przyniosą stamtąd zdrowie i szczęście, zręczność i zaradność.”

– Robert Baden-Powell

Baza Obozowa w Kaplinie to idealne miejsce na pracę i zabawę na łonie pięknej przyrody. Jest to teren należący do Hufca ZHP Poznań – Wilda, na którym od ponad 50 lat tworzy się historia harcerskich obozów. Położona jest w Puszczy Noteckiej, koło Międzychodu (woj. Wielkopolskie). Na naszej Bazie zorganizujesz przeróżne wydarzenia – od rajdu, wycieczki i biwaku, aż po naszą ulubioną Harcerską Akcję Letnią.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziecie tutaj!

 Oferta

Możliwość organizacji:

  • Harcerskiej Akcji Letniej dla środowisk z całego kraju
  • Obozów komercyjnych
  • Wycieczek szkolnych z noclegiem pod namiotami
  • Biwaków małych grup pod zadaszeniem, bądź większych pod namiotami
  • Kursów harcerskich i specjalnościowych