Menu Zamknij

Rajd DMB 2013

Dnia 23 lutego, na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego odbył się rajd z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

Fabuła gry opierała się na zdobywaniu pewnych artefaktów i zdjęć, związanych z charakterystycznymi budynkami i miejscami Wildy z 1913r., potrzebnych do powrotu do naszych czasów za pomocą kapsuły czasu. Pogoda przez większą część dopisywała, ale pod koniec zerwała się niesamowita zawieja, która zaskoczyła nie tylko uczestników jak i organizatorów. Niestety ta niekorzystna pogoda, uniemożliwiła drużynom dojście na czas na metę – ognisko. Mamy jednak nadzieję, że się dobrze bawiliście :). Nie udało nam się ogłosić wyników rajdu na miejscu, więc podajemy je na stronie hufca. 

Oto wyniki: 

1 miejsce: 35 PDH – 29 punktów 

2 miejsce: 18 PDHż – 27 punktów 

3 miejsce: 27 PDH – 22 punkty 

Pozostałe drużyny startujące (kolejność nie jest według zajętych miejsc): 17 PDH, 18 PDHm, 33 PDHs, 92 PDH .

Nagrody dla 3 najlepszych ekip i dyplomy dla wszystkich drużyn do odebrania na odprawie kadry hufca we wtorek 26 lutego o godz. 18:00 w siedzibie komendy hufca. 

Zapraszamy na kolejny rajd z okazji Dnia Myśli Braterskiej, już za rok!. Obiecujemy lepszą pogodę!