Menu Zamknij

Odeszła na Wieczną Wartę – pwd. Krystyna Wojtkowiak

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 17.04.2023 roku na Wieczną Wartę odeszła była instruktorka naszego Hufca pwd. Krystyna Wojtkowiak.

Druhna Krystyna od lat 80-tych prężnie działała w Kręgu Seniorów „Dziewiątacy” angażując się w działalność Kręgu. Chętnie uczestniczyła we wszystkich spotkaniach, biwakach i imprezach okolicznościowych.

Msza Święta pogrzebowa i pogrzeb odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 12.00 w Kościele pw. Ofiarowania Pańskiego na ul. Bluszczowej w Poznaniu.

Informujemy, że rozkazem specjalnym Komendantki Hufca LS3/2023, ogłoszona została żałoba Hufca do dnia 26.04.2023 roku. Polecamy odczytać rozkaz na zbiórkach drużyn i zastępów, okryć kirem sztandary oraz nałożyć czarne opaski na Krzyże Harcerskie.