Konkurs fotograficzny

KONKURS!

Chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Komendę Hufca Poznań-Wilda. Tematyka zdjęć w szeroko pojętym znaczeniu dotyczyć ma naszego hufca – od bazy obozowej w Kaplinie, przez obozy, biwaki czy rajdy, nawet po zbiórki.

Zdjęcia muszą być wykonane osobiście przez zgłaszających, nie muszą być aktualne, mogą być archiwalne. Wymagana rozdzielczość to 300 dpi. Jak sprawdzić rozdzielczość Waszego zdjęcia? Odpowiedź w komentarzu.

Do kogo kierujemy konkurs? Do każdego! Przekażcie tą informację rodzicom, dziadkom, harcerzom i harcerkom na zbiórkach! Dosłownie każdy posiadający ciekawe zdjęcie związane z naszym hufcem jest uprawniony do wzięcia udziału w naszej zabawie.

Prace należy przesyłać na adres jan.biber@zhp.net.pl do 10.12.2021 r. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko zgłaszającego, kontakt, krótki opis zdjęcia oraz dopisek „Ja [imię i nazwisko] oświadczam, że zgłoszona przeze mnie praca została wykonana przeze mnie osobiście i może być wykorzystana na poczet konkursu fotograficznego oraz do stworzenia kalendarza hufca Poznań-Wilda”. Każdy uczestnik może wysłać dowolną ilość zdjęć. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone ciekawymi upominkami, a przede wszystkim zostaną wykorzystane w OFICJALNYM KALENDARZU HUFCA na 2022 r.

Zgłoszenia ruszają właśnie teraz! Czas start!