Menu Zamknij

Za nami Rajd Wiosenny ze Smerfami

Tegoroczny Rajd Wiosenny, organizowany przez 33 PDHż, odbył się w Nekli w dniach 28-30 marca. W tej edycji rajdu motywem przewodnim stał się film „Smerfy”. Tradycyjnie już drużyny otrzymały zadanie przedrajdowe – obejrzeć film i zaprezentować własnego, wymyślonego Smerfa. Podczas rajdu na patrole czekało wiele zadań, uczestnicy musieli uratować smerfetkę, powstrzymać Gargamela przed wykorzystaniem magicznych zaklęć Papy Smerfa i zrobić wiele innych smerfnych rzeczy. 
W rajdzie wzięło udział łącznie 12 ekip + organizatorzy, a podium, po 3 dniach zaciętej rywalizacji, prezentowało się następująco:

1 miejsce: Reprezentacja IV Szczepu
2 miejsce: 92 PDH
3 miejsce: 10 PDH

Ponadto decyzją uczestników tytuł „Najlepszej drużyny rajdu” otrzymała 10 DPH. Każda z drużyn otrzymała też pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pocieszenia w postaci słodyczy, a laureaci sprzęt sportowy oraz biwakowy.

Organizatorzy już teraz zapraszają na przyszłoroczną edycję. 

Kilka zdjęć z wyjazdu można zobaczyć na hufcowym profilu Facebooka.

Rajd Wiosenny 2014