Harcerski Start 2015/2016

Połowa września już z nami, nadszedł więc czas na oficjalne rozpoczęcie kolejnego Roku Harcerskiego 2015/2016.

15 września w Parku im. Jana Pawła II o godzinie 18:00 odbyła się inauguracyjna Zbiórka Hufca, w któej udział wzięło 169 osób łącznie z 16 drużyn.

Podczas zbiórki dokonano podsumowania rankingu rywalizacji gromad i drużyn. Wszystkie drużyny z podium nagrodzone zostały dyplomami, a tegoroczni zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali przechodnie trofea-statuetki.

Gromady Zuchowe:
I miejsce: 12 WGZ
II miejsce: 6 WGZ
III miejsce: 18 WGZ
Drużyny Harcerskie:
I miejsce: 92 PDH
II miejsce: 74 PDW
III miejsce: 8 PDH

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy, a wszystkim życzymy owocnej pracy i wielu nowych wspaniałych pomysłów w roku harcerskim 2015/2016! :)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze zbiórki.
(zdjęcie grupowe w pełnej rozdzielczości można pobrać w dziale Do pobrania/Obrazy)