ZLOT POKOLEŃ

W tym roku nasz Hufiec obchodzi 110 urodziny!

Z tej okazji  Komenda Hufca wraz z Organizatorkami Zlotu zaprasza serdecznie na zakończenie obchodów 110-lecia w formie Zlotu Pokoleń w na Bazie Obozowej w Kaplinie 9 września 2023 roku w godzinach 9:30 – 18:00!
DLA KOGO?

Dla aktualnych harcerzy naszego Hufca wraz z ich kadrą!

Dla Gości, którzy otrzymali od nas jubileuszowe zaproszenia!

Dla wszystkich chętnych Gości, czyli byłych harcerzy i przyjaciół Hufca!

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA

UWAGA! Ankieta zgłoszeniowa obowiązuje wyłącznie dla Przyjaciół Hufca, którzy nie są jego aktualnymi członkami, ani nie otrzymali zaproszenia!

Aktualni członkowie zgłaszają swój udział drużynowym, a osobom, które otrzymały zaproszenia przypominamy o potwierdzeniu obecności!

KOSZT

Dla aktualnych harcerzy Hufca. Kwota obejmuje materiały programowe, obiad i przejazd autokarami, które są jedyną formą dojazdu dla harcerzy.

Dla Przyjaciół Hufca. Kwota obejmuje materiały programowe, a także obiad. (osoby niejedzące obiadu mogą przyjechać darmowo).

DANE DO WPŁAT

Numer konta: 57 1090 1346 0000 0001 5291 2694

Tytuł: „DSCZ Zlot Pokoleń imię i nazwisko”

WYDARZENIE

Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenia na Facebooku Hufca, gdzie pojawiają się na bieżąco informacje o Zlocie!